دستگاه فیلتر هوا

با توجه به مهم شدن مسله انرژی و گرانتر شدن حامل های انرژی، مصرف بنزین وسوخت اتومبیل به یکی از موارد مهم در عرصه اقتصادی و از آن مهم تر آلودگی محیط زیست تبدیل شده است. در بحث رقابت بین خودرو سازان و کمپانی های بزرگ ماشین سازی همیشه رقابت بسیار فشرده در رابطه با سوخت مصرفی خودرو ها وجود دارد. یکی از قطعاتی که نقش بسیار مهم و اساسی در تمام اتومبیلها و ماشینها دارد، فیلتر هوا می باشد. فیلتر هوای خودرو می تواند سوخت خودرو را کاهش داده و باعث کاستی آلودگی هوا و تنظیم سوخت ماشین گردد. فیلتر هوای مرغوب و با کیفیت و استاندارد از ویژگیهایی مثل فوم با کیفیت و کاغذ با کیفیت تشکیل می شود که موارد ذکر شده فقط بستگی به دستگاه فیلتر هوا دارد که کاغذ و مواد فیلتر را تولید می نماید.

ماشین سازی نوین فیلتر سپاهان تولید کننده خط تولید فیلتر هوا اتومبیل مستقر در شهر صنعتی اصفهان با استفاده از نیروهای متخخص و مجرب و با بهره گیری از تجربه چندین ساله در عرصه ماشین سازی در سال  ۱۳۸۸ با راه اندازی خط تولید دستگاه تولید فیلتر هوا، به صورت کاملا صنعتی پا به عرصه ماشین سازی و راه اندازی بستری جهت کسب وکارهای زود بازده نهاد و در این عرصه موفق به اخذ مجوز تولید از وزارت صنعت به شماره ۵۰۹/۱۳۳ و ثبت علامت تجاری به شماره ۲۳۵۵۰۲ در سازمان ثبت اسناد و املاک قوه قضاییه گردید.

این ماشین سازی محصولات و دستگاههای خود را در مدلهای مختلف به صورت دستگاه تولید فیلتر هوا نیمه اتوماتیک و دستگاه چین کن کاغذ فیلتر هوا در مدلهای نیمه اتوماتیک و برش اتوماتیک و دستگاه فیلتر هوا اتوماتیک عرضه می نماید. خط تولید فیلتر هوای این ماشین سازی از لحاظ ساختار و کیفت و قیمت کاملا دارای شرایط رقابت با مدلهای کشورهای خارجی و محصولات مشابه می باشند. دستگاههای تولید فیلتر نوین فیلتر سپاهان از لحاظ مشخصات فنی دارای قابلیتهای ویژه و منحصر به روشهای جدید در عرصه ماشین سازی می باشد.

 

Comments are closed.