با توجه به مهم شدن مسله انرژي و گرانتر شدن حامل هاي انرژي، مصرف بنزين وسوخت اتومبيل به يکي از موارد مهم در عرصه اقتصادي و از آن مهم تر آلودگي محيط زيست تبديل شده است. در بحث رقابت بين خودرو سازان و کمپاني هاي بزرگ ماشين سازي هميشه رقابت بسيار فشرده در رابطه با سوخت مصرفي خودرو ها وجود دارد. يکي از قطعاتي که نقش بسيار مهم و اساسي در تمام اتومبيلها و ماشينها دارد، فيلتر هوا مي باشد. فيلتر هواي خودرو مي تواند سوخت خودرو را کاهش داده و باعث کاستي آلودگي هوا و تنظيم سوخت ماشين گردد. فيلتر هواي مرغوب و با کيفيت و استاندارد از ويژگيهايي مثل فوم با کيفيت و کاغذ با کيفيت تشکيل مي شود که موارد ذکر شده فقط بستگي به دستگاه فيلتر هوا دارد که کاغذ و مواد فيلتر را توليد مي نمايد.

ماشين سازي نوين فيلتر سپاهان توليد کننده خط توليد فيلتر هوا اتومبيل مستقر در شهر صنعتي اصفهان با استفاده از نيروهاي متخخص و مجرب و با بهره گيري از تجربه چندين ساله در عرصه ماشين سازي در سال  1388 با راه اندازي خط توليد دستگاه توليد فيلتر هوا، به صورت کاملا صنعتي پا به عرصه ماشين سازي و راه اندازي بستري جهت کسب وکارهاي زود بازده نهاد و در اين عرصه موفق به اخذ مجوز توليد از وزارت صنعت به شماره 509/133 و ثبت علامت تجاري به شماره 235502 در سازمان ثبت اسناد و املاک قوه قضاييه گرديد.

اين ماشين سازي محصولات و دستگاههاي خود را در مدلهاي مختلف به صورت دستگاه تولید فیلتر هوا نيمه اتوماتيک و دستگاه چین کن کاغذ فيلتر هوا در مدلهاي نيمه اتوماتيک و برش اتوماتيک و دستگاه فيلتر هوا اتوماتيک عرضه مي نمايد. خط تولید فیلتر هوا اين ماشين سازي از لحاظ ساختار و کيفت و قيمت کاملا داراي شرايط رقابت با مدلهاي کشورهاي خارجي و محصولات مشابه مي باشند. دستگاههاي توليد فيلتر نوين فيلتر سپاهان از لحاظ مشخصات فني داراي قابليتهاي ويژه و منحصر به روشهاي جديد در عرصه ماشين سازي مي باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =